Холодний чай та його особливості

Холодний чай дуже актуальний, коли на вулиці піднімається спека, він нам відомий з дитинства і любимо його ми всі. Роблять холодний чай із звичайних сортів листя, яке заварюється, а потім у напій додається лід, або він просто остуджується. У нашій країні напій став популярним у 2000-х роках, вживається виключно влітку, хоча в країнах, де постійна спека – цілий рік.

Вперше холодний чай з'явився в США два століття тому, чай сюди завезли з Індії, але погода в країні була спекотною, і пити гарячий напій, мало хто бажав. Люди швидко навчилися охолоджувати чай і пити його холодним, адже він чудово тонізує та усуває спрагу. Раніше такий чай заготовлявся вдома, але в останні роки з'явився варіант у пляшках, що є найбільш актуальним для міських жителів. Сам по собі напій може бути виготовлений з чорного, зеленого і будь-якого іншого чаю, мало того, сорти можна змішати і навіть додавати ароматизатор.

Варто зауважити, що нещодавно вчені з'ясували, що холодний чай може бути небезпечним для здоров'я. Проблема в тому, що холодний напій, потрапляючи в розпалений організм, може утворити скупчення солей у нирках. А сіль згодом перетвориться на каміння, яке вже вимагатиме проведення операції для видалення. Щоб уникнути такої неприємної ситуації, рекомендується додавати в холодний напій сік лимона, це допоможе позбутися скупчення солей. До того ж можна просто споживати велику кількість кислих продуктів, що стане чудовою профілактикою.

Щоб приготувати холодний напій будинок, просто заваріть його звичайним чином, дайте йому охолонути і покладіть в холодильник. Або використовуйте заздалегідь підготовлену кригу для охолодження, що навіть краще, адже чай не повинен наполягати довгий час. Потім додайте|добавляйте| трохи лимона або його соку, і насолоджуйтеся смачним прохолодним напоєм. До речі, такий напій значно кращий за багато сучасних газировок, які несприятливо позначаються на нашому здоров'ї і тут уже не допоможе лимон або його сік.

Готуємо холодний чай удома:

Незвичайні історії

Трав'яний чай Чи варто вживати їх
Зелений чай Шкідливий він чи корисний
Чай та чайний квас Історія одного гурмана

Наші контакти

Чайна компанія "ETEA", Україна, Київ, пр. Миру, буд. 37 тел. (044) 896-12-45
Телефонуйте нам або пишіть
"Etea" 2012