Правила заварювання чаю

Для повноти сприйняття смаку та аромату чаю рекомендується класичний спосіб:

Ополосніть чайник для заварювання окропом, щоб частина тепла не витрачалася в подальшому на нагрівання самого чайника.

Засипте в чайник чай з розрахунку 1 чайна ложка на людину плюс 1 чайна ложка на чайник. Дайте йому трохи "розслабитися", за бажання можна насолодитися ніжним ароматом сухого чаю.

Залийте кип'яченою водою із розрахунку не більше 200 мл на одну особу. Дайте чаю настоятися 5 хвилин - це науково обґрунтовано, саме протягом такого інтервалу часу корисні речовини вдається максимально екстрагувати в настій.
Розлийте чай по чашках і при необхідності долийте окропом.

Для заварювання рекомендується використовувати м'яку воду, що не містить великої кількості мінеральних солей. Важливим показником є ​​також лужність води, вона має бути мінімальною.

Використовуйте фарфоровий чайник круглої форми, що дозволить довше зберегти необхідну для заварювання температуру води. Порцеляна - хороший утеплювач, а кругла форма має мінімальну поверхню охолодження.

Як правильно заварювати чорний чай?


Для кожного сезону року підбирайте найкращий чай, не бійтеся експериментувати, змішуйте різні чаї, трави, фрукти.

Для основи можна цілий рік використовувати всі типи чаїв, проте, на наш погляд, найбільш привабливим був би такий розподіл: зима та весна – чорний чай, влітку – зелений та жовтий, а восени – чорний та червоний. Пояснити такий розподіл можна по-різному, але нам найбільше подобається смаковий принцип, тобто в холодну пору року звичніше пити сильно ферментовані чаї, а в теплу пору року - слабо ферментовані. Тим більше, що в цьому розподілі є й деякі колірні образи: літо – зелене, осінь – червона.

Незвичайні історії

Трав'яний чай Чи варто вживати їх
Зелений чай Шкідливий він чи корисний
Чай та чайний квас Історія одного гурмана

Наші контакти

Чайна компанія "ETEA", Україна, Київ, пр. Миру, буд. 37 тел. (044) 896-12-45
Телефонуйте нам або пишіть
"Etea" 2012